Solin Ambalaj Ürünler Poşet Bant Bez Çanta

Solin Ambalaj Ürünler, Poşet Çeşitleri, Bant Çeşitleri, Jelatin Poşetler, Palet Streç, Balonlu Naylon, Bez çanta, Havalı poşet, Kurban poşeti, Teknik Bantlar

Solin Ambalaj Ürünler

Solin Ambalaj Ürünler

Solin Ambalaj Ürünler

Poşet Çeşitleri

Poşetler, hangi malzemeden yapılırsa yapılsın artık kullanımı kaçınılmaz ambalaj malzemelerindendir. Yaşamın her alanında mutlaka kullanılmaktadır. Günümüzün kentlere yığılmış tüketim toplumlarında, alıcılar, ürettiğiniz, sattığınız ürünleri bir biçimde evlerine, işyerlerine çeşitli taşıma malzemeleri kullanarak ulaştırıyorlar. Bu malzemelerin en başta geleni poşetler.

Bugün poşetsiz bir yaşam neredeyse düşünülemeyecek durumda. Markete, mağazaya, dükkana nereye gidersek gidelim bir alış veriş yaptığımızda mutlaka O’nu kullanmak zorundayız.  O kadar çok tüketiyoruz ki, o ürünleri poşetsiz taşımamız mümkün değil.

Solin Ambalaj Ürünler Bant Çeşitleri

Bant çeşitleri, kullanılacak yere göre kendi aralarında yüzlerce farklı ürün çeşidine sahiptirler. İlgili linkleri takip ederek tam istediğiniz bandı mutlaka bulabilirsiniz.

Solin Ambalaj, her türlü bandın yüzlerce farklı varyasyonunu stoklarında her zaman bulundurmaktadır. İstenildiğinde her çeşit bant üzerine firmanıza özel olarak baskıda yapabiliriz.

Bant kadar yoğun kullanım alanı ve çeşidi olan başka bir ambalaj malzemesi yoktur.

Bantlar, kullanım amacınıza göre çok farklı sınıflara ayrılabilirler.

Solin Ambalaj Ürünler Balonlu Naylon

Çok hassas materyallerin paketlenmesinde, sevkiyatlarda, zarar görmemesi gereken ürünlerin paketlenmesinde kullanılmaktadır. Ürün satışı, sevkiyatı, eşya taşıma, taşınma gibi bir çok alanda kullanılabilir. Kargoya vereceğiniz bir paketten; saklayacağınız herhangi bir materyale kadar her alanda kullanımı fayda sağlayan; hatta ürün sunumları için göz alıcı sunumlarda kullanmak üzere dekoratif amaçlı olarak da kullanılmaktadır.

Palet Streç

Teknolojinin gelişmesiyle paketleme alanında adeta devrim niteliğinde üretilen bir paketleme ve ambalaj ürünüdür. Streç filmler kullanım kolaylığı ve saklama koşullarının iyileştirilmesinden ürün paketlemeye ve hatta ürünlerin bir arada tutulması için sarma işlemlerine kadar her alanda kullanılmaktadır. Gerek esneme katsayısının fazla olması; gerekse paketlenen ürünü koruma görevini yerine getirmesi bakımından oldukça kullanışlı bir üründür. Hemen Hemen saklama ve depolama denildiğinde uzun ömürlü işler için kullanılan streç film; paketleme sektörünün yıldızlarından biridir.

Havalı Poşet

Havalı poşet, istediğiniz ebatlarda üretilebilen, üzerinde bağımsız hava kanalları bulunan, kullanım esnasında kolayca şişirilebilen kırılmalara karşı en dayanıklı ambalaj malzemesidir.

Jelatin Poşet

Jelatin poşet, naylon jelatin, ambalaj jelatini olarak bilinen saklama ve paketleme amacı ile oldukça sık kullanılan bir ambalaj ürünüdür. Saklama ve paketleme  amacı ile her sektörde mutlaka kullanılmakta ve tercih edilmektedir.

Yapışkanlı jelatin, bantlı jelatin, kilitli jelatin olarak da anılmaktadır.

Genelde jelatin poşet olarak anılan bu ürünü Solin Ambalaj olarak müşterilerimize sunmaktayız. Siz de sattığınız ürünlerin paketleme, ambalaj ve saklama koşullarında iyileştirmeler yapmak istiyorsanız jelatin poşeti tercih edebilirsiniz.

Bez Çanta

Bez Çanta, Bez torba imalatı, Ham bez çantalar. Plastiğin keşfinden bu yana büyük zorluklar yaşıyoruz. Dünyamız kirleniyor, canlı çeşitliliğimiz azalıyor. Temel neden plastik kullanımı. Bez torba kullanmak çok sevdiğiniz balinaların soyunun devam etmesini sağlayacaktır.

Koli Bandı

Koli bandı, ambalaj, paketleme, tamirat, tadilat, poşetleme, taşınma, seyahat gibi bir çok alanda kullanılır. Renk olarak, taba, şeffaf ve renkli olmak üzere üç ayrı formatta üretilir.

SOLİN AMBALAJ

AMBALAJ MALZEME FİRMALARI

PERPA FİRMALARI

PERPA ANA SAYFA

PERPA İLETİŞİM

SOLİN ÜRÜNLER

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir