Bayberk Elektrik Kurumsal

Bayberk Elektrik Kurumsal

Bayberk Elektrik Kurumsal Bilgiler

Bayberk Elektrik Kurumsal Bilgiler

Bayberk Elektrik Kurumsal Bilgiler

Bayberk elektrik sektöründe Perpa Ticaret Merkezi ‘nde hizmet vermektedir. Viko, Siemens, Legrand, Mutlusan Elektrik, Entes, Schneider Elektrik, Öznur Kablo, Hes Kablo, Prsymian, Nexans, Gecem Aydınlatma, Mete Enerji gibi markaların ürünlerinin satışını ve pazarlamasını yapmaktadır.

Şirketimiz gerek personelimizin daha eğitimli olması, gerekse siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla satışlarımıza, müşterilerine kalite ve güvenilir hizmeti vermeye devam etmektedir. Bayberk Elektrik , Elektrik Şalt ürünlerinin yanı sıra kablo, aydınlatma, otomasyon, orta gerilim malzemelerinin de teminini ve satışını yapmaktadır. En ucuz elektrik malzemeleri hedefimizi kendimize hedef belirledik. Perpa elektrik toptancısı olarak siz değerli müşterilerimize sınırsız ürünlerimizi sunacağız.

Bayberk Elektrik adı, kaliteli, güvenilir, sınırsıza yakın hizmet veren, satış öncesi ve satış sonrası işbirliği yapmaya gayret eden, müşteri odaklı müşteriye daha yakın olabilmek amacıyla, gelişime, değişime ve şubeleşerek açık bir firma olarak duyurmak ve göstermektedir.

Siz müşterilerimiz hangi lokasyonda olursanız olun iyi hizmet, kalite ve verimlilik önceliğimizdir.

Perpa Ticaret Merkezi ‘nde bulunan Şirketimiz ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Deneyimli kadromuz, pratik ve yaratıcı çözümlerimizle sizlere taleplerinize uygun, zamanında, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmak.

Bayberk Elektrik Temmuz 2017 yılında kurulmuştur. Elektrik sektöründeki eksiklerden ve açıklarından yola çıkarak stratejisini kurmuş, çözüm odaklı çalışmayı seçmiştir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti en başta gelmektedir. İyi hizmet, iyi fiyat ilkesi ile sonuç odaklı çalışmak önceliğimizdir.

Perpa Ticaret Merkezinde toptan elektrik malzemeleri pazarına girerek önemli başarılar elde etmeyi hedeflemekteyiz.

BAYBERK ELEKTRİK

KABLO TAŞIMA SİSTEMLERİ
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir