Aras Kargo Elektrokent Şubesi Perpa B Blok Kat: 5

Aras Kargo Elektrokent Şubesi

Aras Kargo Elektrokent Şubesi Perpa

Aras Kargo Elektrokent Şubesi

Aras Kargo Elektrokent Şubesi

Halil Rıfat Paşa Mahallesi Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 5 No: 209 Şişli İstanbul

+90 549 776 78 30
+90 549 776 78 29

Aras Kargo Elektrokentt Adres Kroki Kat Planı

Aras Kargo

1979 yılında Celal Aras tarafından kurulan Aras Dağıtım ve Pazarlama ile eriştiğimiz dağıtım ağı gücümüzü taşımacılıkta da kullanma kararı alarak 1989’da Aras Kargo’nun temellerini attık. Kuruluşumuzdan itibaren sektöre getirdiğimiz yeniliklerle hizmet kalitemizi geliştirerek Avusturya Postanesi ile 2013’te % 25 hisseyle başlayan güç birliğine, bugün Avusturya Postanesi’nin %80 çoğunluk hissesiyle devam ediyoruz. 14 bölge müdürlüğü, 28 transfer merkezi, 1000’e yakın şube, 2000 Aras Burası noktası, yaklaşık 16 bine yakın istihdam gücümüz ile günde ortalama 1 milyon kapı çalıyoruz.

2016 yılından itibaren ise gerçekleştirdiğimiz uçtan uca teknoloji yatırımlarıyla operasyon şirketinden teknoloji şirketine dönüşerek, geleceğin kargo deneyimini tasarlama hedefi ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Teknoloji yatırımlarıyla yepyeni bir kargo deneyimi yaratarak bugün, değişen tüketici beklentilerine uygun hayata geçirilen yatırımlarımızla sektörün otomasyonla iş üreten en önemli oyuncularından biri haline geldik. Aras Kargo olarak on binlerce kurumsal müşteriye hizmet veriyoruz. E-ticaret sektörünün en çok tercih ettiği ve güvendiği iş ortaklarından biri konumundayız.

KARGO NAKLİYAT KURYE

PERPA FİRMALARI

PERPA İLETİŞİM

PERPA

PERPA FACEBOOK

1 cevap

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] Aras Kargo Elektrokent Şubesi […]

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın