Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Perpa

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Yedek Parçaları

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları restoran, cafe, bar, otel, hastane, büfe, catering gibi personel sayısı çok olan işletmelerde kullanılmaktadır.

Partner Soğutma Perpa Endüstriyel Mutfak
Otel Malzemeleri Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Perpa
Tek Tıkla Mutfak Perpa
Termal Pazarlama Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Perpa

Perpa Ticaret Merkezi Endüstriyel Malzemeleri ,Mutfak Yedek parçaları ve ekipmanlarını satan firmaların merkezidir.  Endüstriyel mutfak alanında her türlü malzeme ve ekipmanı Perpa’dan en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

 • Trifaze Termostatlar
 • Limit Termostat
 • Şalterler
 • Enerji Regülatörleri
 • Isı Plakası & Seren Ocak
 • Zaman Saati
 • Gazlı Ürünler
 • Rezistanslar
 • Dijital Termostatlar
 • Brulör
 • Termokupl & Termometre
 • Motorlar
 • Termometre
 • Duş Setleri & Ön Yıkama Grupları
 • Bulaşık Makinesı Yedek Parçaları
 • Kahve Makinesı Yedek Parçaları
 • Aksesuarlar
Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Perpa

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

ENDÜSTRİYEL MUTFAK FİRMALARI PERPA

Rezistans, elektrik enerjisini ısı enerjisine dönüştüren direnç tellerine verilen genel isimdir. Rezistans oldukça yüksek ısılara karşı direnç gösteren bir üründür. Rezistansların içerisinde nikel, demir, krom ve alüminyum alaşımları bulunmaktadır.

Rezistans, başta ısınma teknolojisi olmak üzere ağır sanayi, tekstil, elektrikli ev aletleri, termostatlar gibi alanlarda oldukça önemli bir yere sahiptir. Kullanılan malzemeye ve kullanım alanına göre çeşitlere ayrılan rezistanslar, gelişen teknoloji ile birlikte farklı alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Örneğin aynalara ısı verilmesiyle beraber rezistanslı aynalarda buharlaşma gibi bir sorun yaşanmamaktadır.

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Perpa

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

TERMOSTATLAR

Termostatlar, ısıtıcı ve soğutucu sistemlerde sıcaklığın istenilen derecede tutulmasını sağlayan aletlerdir. Termostatlar genel olarak ısıtma ve soğutma sistemleri olarak ikiye ayrılır. Kombine termostatlar ısıtıcı ve soğutucu sistemlerde kullanılabilir.

FIRIN YEDEK PARÇALARI

Endüstriyel fırınları mükemmel pişirme deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar için özenle üretilen ve kullanıcı ihtiyaçları analiz edilerek tasarlanan cihazlardır.

IZGARA YEDEK PARÇALARI

Türk mutfağının yemek kültürü çok geniştir ve et yemekleri Türk mutfağının temel yapı taşıdır.

Et yemekleri yöreden yöreye değişmekle birlikte, pişirme türüne göre hatta tek bir etin farklı şekillerde pişirilmesine göre farklılık göstermektedir.

Tüketiciler tarafından çok rağbet edilen et ve et yemeklerinin işletmenizde lezzetli bir şekilde pişirilmesi önemlidir.

Izgara kullanarak birbirinden leziz et yemekleri pişirmek çok kolay. Kaliteli ve kullanışlı endüstriyel ızgara, döküm ızgara, gril plate, kömürlü ızgara, lavataşlı ızgara ve salamander ızgara yedek parçaları.

Limitörler, Gaz Valfleri, Enerji Regülatörü, Isı Plakaları, Seran Ocakları, Timer, Şalterler, Termometreler, Dijital Termostatlar, Duş Setleri, Yıkama Grupları, Brülörler, Yıkama Motoru, Lamba, Duş seti tabancası, Gaz Aksesuarları, Pompa çarkı, Termostatik emniyet ventili, Durulama pompası, Senkron motor, Korunaklı tuşlama kartı, Piezo çakmak, Kahve makinesi yedek parçaları, Bulaşık Makinesi yedek parçaları,

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Nelerdir

Endüstriyel mutfak malzemeleri, tatil köyü, otel, restoran, cafe, catering gibi işletmelerin mutfaklarında yemek üretimi ve dağıtımı gibi işlemler için kullandıkları ekipmanlardır. İşletme türüne, büyüklüğüne, çıkarılan yemeklere ve üretim miktarına göre çeşitlendirilebilen mutfak malzemeleri doğru bir şekilde belirlenerek satın alınmalıdır.

Endüstriyel mutfaklarda kullanılan ekipmanların belirlenmesinde en etkin rol oynayan durum üretilecek menülerdir. Müşteriye ne tür yemekler sunacağız? Servis edilecek aperatifler neler olacak? gibi soruların cevaplarını netleştirerek yola çıkabiliriz.

Eğer alakart bir restoran açmayı düşünüyorsak, sunulacak yemek çeşitleri hemen hemen belirlidir. İşletme büyüklüğüne, müşteri yoğunluğuna göre bir ızgara almak gerekir. Sulu yemekler için tencereler ve ana yemekler için kombi fırınlar şarttır. Kombi fırınlar hem buharda hem de ısı ile pişirdiklerinden çok geniş bir ürün pişirme alanına sahiptirler.

PERPA FİRMALARI

PERPA TİCARET MERKEZİ

PERPA İLETİŞİM

PERPA FACEBOOK

5 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın