Esse Tur Yurt Dışı, Yurt içi Turları Kudüs Turu

Esse Tur

Esse Tur Perpa

Esse Tur Perpa

Esse Tur Perpa

Esse Tur deneyimli yönetim kadrosu ile öncü olmayı hedefleyen yenilikçi ve mükemmeliyetçi anlayışla yola çıkan bir Turizm Seyahat acentesidir

esse tur sektörde seçkin bir yer edinmiş, deneyimli yönetim kadrosu ile öncü olmayı hedefleyen yenilikçi ve mükemmeliyetçi anlayışla yola çıkan bir Turizm Seyahat Acentasıdır. Müşteri memnuniyeti ve konforunu en üst seviyede gerçekleştirme konusundaki hassasiyeti kusursuz hizmet anlayışının başlıca göstergesidir.

essetur
profesyonel kadrosu ile organizasyonlarınızda şirket profilinizi maksimum fayda sağlayacağınız bir atılıma dönüştürerek kurumsal iletişim konusundaki tüm desteği alabileceğiniz en güvenilir isim olacaktır. Yurt dışı ve Yurt içi kültür turları, Tekne turları, Kişiye özel turlar, Bayi turları ve Otel konaklamaları hizmeti ile güven ve konforu sınırsız hizmet anlayışı ile birleştiren essetur ile seyahat bir ayrıcalık olacaktır.

Esse Tur Perpa

Esse Tur Perpa

essetur markası ile anılan firmamız FTHRN Turizm seyahat acentası olarak A GRUBU 8588 belge nolu TÜRSAB üyesidir.

Kişiye Özel Seyahat

”Kişiye Özel Seyahat” yaklaşımıyla bireysel tur taleplerinizde hizmet vermek üzere geliştirilmiş olup teknolojik altyapısı  ve dinamik insan kaynağı ile bireysel seyahat hizmetlerinde; kısa sureli kişiye özel geziler, balayı paketleri gibi  yeni bir vizyon kazandırmayı hedeflemektedir.

essetur’un hizmet anlayışı seyahatin başlangıcından bitimine dek bireysel müşterilerinin yanında “çözüm ortağı” olarak yer almak olup tüketici haklarından taviz vermemektir. Anlaşmalı tur operatörleri aracılığı ile  bireysel yurtdışı otel taleplerinizde   sizlere en uygun ve karşılaştırmalı seçenekleri sunmayı kendisine  ilke edinmiştir. Bireysel taleplerinize dair tüm beklentileriniz müşteri memnuniyetine odaklanmış olarak çözüme ulaştırılır.

Esse Tur Yurt Dışı Turları

Balkan Turu

Üsküp / Skopje Kuzey Makedonya Başkenti

Üsküp / Skopje Kuzey Makedonya

Keyifli bir yurt dışı seyahatinin en güzel adresi Evlad-ı Fatihan toprakları Balkanlardır. Balkan coğrafyasında görebileceğiniz pek çok tarihi, kültürel ve doğal güzellik bulunmaktadır. Balkan Turu kapsamında; Bosna Hersek’te; Saraybosna ve Mostar, Makedonya’da; Üsküp, Ohrid, Karadağ’da; Budva ve Kotor, Arnavutluk’ta Tiran en çok ilgi gören ve ziyaret edilen şehirlerdir. Vizesiz olması ve doğal güzellikleri nedeniyle özellikle tercih edilen turumuza bekleriz efendim.

Yurt İçi Turlar

Mardin Turu

Dicle ve Fırat nehirlerinin arasındaki Mardin çeşitli inançlara ev sahipliği yapan, birbirinden farklı medeniyetlerin izlerinin olduğu bir şehir.Öyle şehirler vardır ki sürekli gitmeseniz bile aklınızın bir köşesinde kalır. İşte Mardin tam böyle bir şehir. Gündüzü seyranlık gecesi gerdanlık.

Van Gölü Turu

Masallarla yoğrulmuş bir tarih, kültür ve lezzet yolculuğu; Doğunun masalları: Bitlis – Van – Tatvan – Ahlat – Hoşap – Nemrut Krater gölü

Kars Erzurum Turu

Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltı sonrasında, Manzaralı yolculuğumuz, Arpaçay’ın açtığı derin vadiye ulaştıracak ki burası aynı zamanda Ermenistan ile olan sınırımız. Ani Antik Kenti tam bu sınır üzerinde ve oldukça önemli bir geçmişe sahip. Burada rehberimiz eşliğinde ve yürüyerek gerçekleştireceğimiz gezimizde görebileceğimiz eserlerden bazıları; Ani Antik Kentinin Tarihi Çift cidarlı Surları ve Kapıları, Malazgirt Öncesi Türklerin Anadolu’da inşa ettiği ilk cami olan Manucehr Camii, Ani’deki Roma Dönemi eserleri olan Aziz Gregor Kilisesi, Surp Kirkor Kilisesi Keçel Kilise, Sultan Alparslan tarafından Ani’nin Ulucamisine dönüştürülen Büyük Katedral. Ani Selçuklu Sarayı Ani Roma Sarayı, Ebu Muammeran Cami, Selçuklu Kümbetleri ve mezarlığı Programımızın bitimi sonrası Ani’den ayrılarak ülkemizin yüksek rakımda bulunan tatlı su göllerinin en etkileyici olanlarından birisi olan Çıldır Gölü’ne hareket edeceğiz. Kışın buz tutan ve eşsiz bir görünüme sahip olan gölde, manzaranın tadını çıkarabilir ve donduğu zamanlarda göl üzerinde kızakla gezinti tur bitiminde Kars dönüş akşam yemeği ardından Otele dönüş konaklama.

Tokat Sivas Elazığ Turu

Tokat turumuza Esentimur Kümbeti ile başlıyoruz. Sümbül Baba Zaviyesi, Garipler Cami (Anadolu’nun En Eski Cami), Gökmedrese ve Pervane Darüşşifası, Danişment Ahmet Bey Medresesi, Taşhan, Gülbahar Hatun Meydan Cami, Tokat Namazgahı, Pir Ahmet Bey Zaviye ve Türbesi (Pirhan Restorant), Ali Paşa Hamamı, Ebu Şems Hankâhı Cami, Ali Paşa Cami ve Türbesi, Burgaç Hatun Türbesi, Ali Tusi Türbesi, Sık Dişini Helası, Tokat Ulucami, Suluhan, Tokat Arkeoloji ve Etnografya Müzesi (Bedesten), Takyeciler Cami, Tokat Şehir Müzesi, Yağıbasan Medresesi, Deveciler Hanı sonrasında akşam yemeği konaklama.

Esse Tur İletişim Bilgileri

Adres: Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 13 No: 1994 Şişli/İstanbul
Telefon: +90 (212) 217 17 91
Faks: +90 (212) 217 17 92
E-Posta: info@essetur.com.tr
WhatsApp: +90 532 156 82 62

TURİZM SEYAHAT ACENTELERİ

PERPA FİRMALARI

PERPA HABER FACEBOOK

PERPA TİCARET MERKEZİ

PERPA İLETİŞİM

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın