Mercan Matbaa Ofset Baskı Fatura, Antetli Kağıt, Kartvizit

Mercan Matbaa

Mercan Matbaa Ofset

Mercan Matbaa Ofset Baskı

1993 yılında Cemal Aslan tarafından kurulan, Mercan ismini babaannesinden alan Mercan Matbaa, 1997 yılında şirketleşmesini gerçekleştirmiş ve bugün Perpa’da 3 kattan oluşan, 900 m2 lik alanda 25 kişilik kadrosuyla müşterilerine hizmet vermektedir.

İlk yıllarda Tipo baskı (El pedalı) ile matbaa hayatına başlayan Mercan Matbaa, kendini sürekli yenileyerek, son teknolojiye sahip makinelerle her biri ayrı baskı sektörü olan 8 farklı baskı sistemi ve baskı sonrası işlemleriyle Türkiye’de bir ilke imza atmıştır.

Ofset Baskı (Fatura, Antetli Kağıt, Kartvizit, Broşür, Katalog vs.) Sürekli Form Baskı (Fatura, Sevk İrsaliyesi, İrsaliyeli Fatura, Serbest Meslek Makbuzu vs.) Dijital Baskı (Acil Kartvizit, Broşür, Katalog, Davetiye, Özel Çıktılarınız vs.) İç-Dış Mekan Baskı (Tabela, Branda, Cam Yazıları, Özel Etiketler vs.) 8 Renkli Uv Baskı (Taş, Cam, Plastik, Ahşap, Deri vs. Her Türlü Yüzeye Baskı Yapabilir) Karbon Lazer (Ahşap, Plastik, Cam, Deri, Kağıt vs. Üzerine Kazıma ve Kesim İşlemleri) Fiber Lazer (Metal, Çelik, Plastik, Deri vs. Üzerine Lazer Kazıma ve Markalama İşlemleri) Grafik ve Web Tasarım Matbaamız maliye anlaşmalı olduğu için bütün Fatura, İrsaliye vs. resmi evraklarınızı basabilmektedir.

Acil kaşe ihtiyaçlarınızı 2 dakika gibi kısa sürede hazırlayabilmektedir. Ofset Baskı: 2 ayrı Heidelberg ofset baskı makinesi, baskı öncesi ve baskı sonrası özel numaratör makinesi, harman makinesi, amerikan cilt makinesi, ambalaj makinesi ile yüksek miktarlı kartvizit, fatura, irsaliye, broşür, katalog vs. işleri baştan sona sorunsuz bir şekilde yapma kapasitesine sahiptir.

Sürekli Form

Birçok ebatta baskı imkanı olan Japon teknolojisine sahip Ryobi sürekli form makinesi ile fatura, irsaliye, irsaliyeli fatura, serbest meslek makbuzu gibi her türlü sürekli form şeklindeki evrakların baskısı ve baskı sonrası uygulamaları ile sorunsuz olarak sonuca ulaşmaktadır.

Dijital Baskı

Günümüz teknolojisinde 4 farklı pigmente sahip dijital baskı makineleri ile her türlü baskıyı hızlı bir şekilde gerçekleştirmek mümkündür. 33×48 cm’ e kadar ebada ve 350 gr’a kadar baskı özellikleriyle acil kartvizit, broşür, dosya, katalog, davetiye, etiket yapabilen Konica 8000 makinemiz, RGB ve Pantone renk baskı tekniğine sahip, katalog, etiket ve antetli kağıt tarzında özel renkli ürünlerin baskısını yapabilen Konica HC70 makinemizle, otokopi kağıda baskı yaparak acil fatura, irsaliye, tahsilat makbuz, numaralı kağıt gibi evraklar için Riso baskı makineleri ile her zaman çözüm üretilmektedir.

Sharp 1204 siyah baskı makinesinde tez basımı, kullanma kılavuzu, garanti belgesi ve siyah-beyaz çıktılarınızı kaliteli şekilde yapılabilir. Dijital baskı sonrası Japon teknolojisine sahip kesim makinesi, işlerin her zaman sorunsuz neticelenmesini sağlamaktadır. İç-Dış Mekan Baskı: Standart renkli baskının yanında beyaz baskı da yapabilen Epson dijital iç-dış mekan baskı makinesi, yaptığı işlerde yüksek baskı kalitesi ve dayanıklılığı ön planda tutmaktadır. Kesim ve laminasyon makineleri baskı sonrası uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Bu makineler, her türlü özel kesimli etiket, forex uygulamalı tabelalar, roll-up, vinil baskılı afişler ve fotoblok üzerine baskı yapabilmektedir.

Mercan Matbaa Uv Baskı

Japonların buluşu olan ışık teknolojisini içeren, günümüzün ve geleceğin baskı sistemi olan Mimaki Uv baskı makinesi ile birçok plastik, deri, kağıt üzerine baskı yaparak lak uygulaması yapmak mümkündür. Dijital baskı sistemi ve ışık teknolojisinin birleşimi ile promosyon sektörünün vazgeçilmezi, 8 renk baskı yapabilen Uv baskı makinesi plastik kalem, Usb bellek, powerbank, plaket gibi malzemelere istediğiniz rengi basmaktadır.

Ahşap, Kağıt, Karton Lazer Kazıma / Kesim: Dünyanın önde gelen lazer makinelerinden olan, Trotec Speedy 300 ve Trotec Speedy 100 R fiber lazer makineleri, en ince detayların kazıma ve kesim işlemini yapabilmektedir. Ahşap, ince kağıt, karton, deri malzemelerin her türlü kesim ve kazıma işlemlerinde en iyi sonuçlar alınmaktadır. Metal, Deri Lazer Kazıma: Karbon lazer teknolojisinde lider olan Trotec Scan 10 makinesiyle, metal ve deri ürünlere her türlü yazı ve tasarımın kazınması yanında program desteğiyle seri numarası atma özelliğine de sahiptir.

Grafik ve Web Tasarım

Tüm üretim çeşitlerini kapsayan çalışmalar, 9 kişilik yetenekli grafiker kadrosuyla özel tasarımlar yanında müşterinin isteği doğrultusunda da gerçekleştirilmektedir. Web tasarım alanında firmamıza ait hosting alt yapısı sayesinde sorunlara birebir müdahale edebilmekte ve internet sitesi oluşturmada çeşitli alternatifler sunabilmektedir.

Promosyon

Fuar, yılbaşı ve yıl içi dönemlerini kapsayan; ajandadan – kaleme, saatden – çantaya, bloknotdan – deftere, anahtarlıktan – porselen kupa ve termos bardak çeşitlerine kadar geniş bir yelpaze, müşterilerin beğenilerine sunulmuştur.

Web tasarım alanında da firmanıza, işletmenize, şahsınıza veya kurum/kuruluşunuza yönelik en uygun tasarım veya yazılım seçenekleri ile çözüm üretiyoruz. Aynı zamanda Web Hosting, alan adı tescil, interaktif cd, e-mail reklam, e katalog gibi hizmetlerimizde de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firmamız, KOSGEP üyesidir. Sizleri yazdıklarımızla sınırlı kalmamanız; iş hacmimizin sözde değil özde olduğunu görmeniz için davette bulunuyoruz. Buyurun bir çayımızı için…

Mercan Matbaa İletişim

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Sarı Avlu, K:2 No:0030 34384 Okmeydani Şişli İSTANBUL

GSM :507 311 02 36

Web :www.mercanmatbaa.com

E-Mail :mercan@mercanmatbaa.com

PERPA MATBAALAR

PERPA FİRMALARI

BASKILI POŞET

AMBALAJ FİRMALARI

PERPA TİCARET MERKEZİ

PERPA İLETİŞİM

PERPA HABER FACEBOOK

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın