Metsis Elektrik

Metsis Elektrik

Metsis Elektrik

Metsis Elektrik Triolux LED Lighting

Metsis Elektrik 2004 yılında,  “LED Aydınlatma Ürünlerinin Yerli İmalatı” amacıyla kurulmuştur.

Metsis ürünler
Metsis Kariyer
Metsis Kurumsal Bilgiler
Metsis İletişim Bilgileri

Metsis Elektrik ÇEVRE POLİTİKAMIZ

METSİS ELEKTRİK, sürdürdüğü hizmet faaliyetlerinde, çevreye verebileceği olumsuz etkileri en aza indirmek en önemli hedefidir.
METSİS ELEKTRİK; faaliyetlerinin,  çevre ile ilgili hususlarda ülkemizdeki veya çalışılan ülkelerdeki yasal zorunluluklara, uymayı taahhüt eder.
METSİS ELEKTRİK, yürüttüğü tüm faaliyetlerinde, geri dönüştürülebilir atıklarını değerlendirmek, sınırlı olan doğal kaynak kullanımlarını azaltmak, çevreye zararlı atıklardan dolayı oluşacak kirliliği önlemek, doğal varlıkları korumak, canlı hayatı olumsuz etkilememek, çevreyi kirletmemek ve olumlu yönde geliştirmek için gerekli tedbirleri alır ve aldırır.
Metsi Elektrik Perpa Led Avize

Metsi Elektrik Perpa

METSİS ELEKTRİK, çevre yönetim çalışmalarını ve çevresel etkilerin azaltılması yönünde yaptığı çalışmaları tüm süreçlerde geliştirerek, sürekli iyileştirir.

Metsis Aydınlatma şirketinin tescilli markası olan Triolux LED Lighting olarak; yenilikçi, cesur ve etik üretim anlayışı ile aydınlatma sektörüne benzersiz renkler katmak üzere 2004 yılında kurulduk.

Kurulduğumuz günden bu yana sektörde uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve sürekli gelişen uzmanlık kriterlerimiz sayesinde hem paydaşlarımızın hem de tüketicilerimizin güven ve takdirini kazandık. Kalite standartlarına bağlılığı ve satış sonrası desteği ile alanında emsal firma haline gelen Triolux LED Lighting olarak, zaman içerisinde Türkiye sınırlarına sığmayarak Dünya çapında markalaşmanın kapılarını gururla araladık.

Işığın yaşam içerisindeki anlamına önem veren ve en sevdiklerinizin yüzüne vuran aydınlığın kaynağı olduğunu bilen Triolux LED Lighting olarak, üretim süreçlerimizi tüketici memnuniyetini merkeze alarak sürdürüyoruz. Ürün geliştirme çalışmalarımızı tüketicilerimizin istek ve ihtiyaçlarından yola çıkarak gerçekleştiriyor; her dekorasyon tarzına cevap verebilen geniş ürün yelpazemizi, kendi boyahanemiz sayesinde 36 farklı renkte üretiyoruz.

Yoğun emekler sonucu sektörde kazandığımız kimliğinin ve güvenilirliğinin sorumluluğunu derinden hissederek; uzun yıllara dayanan tedarikçi ilişkilerimiz ve dinamik üretim aşamalarımız sonucunda birinci sınıf hammaddeleri tecrübemizin gücü ile işleyerek kaliteli, tutarlı, çevre bilincine sahip ve ergonomik aydınlatma ürünleri üretiyoruz.

Triolux LED Lighting olarak, ekibimizin yaşam alanlarınıza estetik katan ellerden oluştuğu bilinciyle; gelişmeye, bilinçlenmeye, farklılıklarla güzelleşmeye, verimliliği arttırmaya, öğrenmeye ve öğretmeye odaklı, duyarlı bir personel kültürü oluşturduk.

Triolux LED Lighting olarak aydınlatma teknikleri ve aydınlatma dekorasyonu konularında yüksek bir bilgi birikime, tecrübeye ve disipline sahibiz. Aydınlatma ürünlerine yönelik ilgili standartlara ve teknik şartnamelere uygun üretimi “insana saygı” anlayışımız ile eşdeğer görerek, misyonumuzu ortamları aydınlatmak üzere değil, yaşamları aydınlatmak üzere kurguladık.

Metsis Elektrik

Metsis Elektrik

Metsis Elektrik Ürünler

  • Led Işıklı Ayna
    1. Ledli Modern Ayna
  • Led Işıklı Avize
    1. Led Sarkıt Avize

Markalarımız

VEKTA Aydınlatma Ürünleri

Chromelux Aydınlatma Ürünleri