Perpa iş ilanları

Perpa İş İlanları

Perpa İş İlanları

Perpa İş ilanları Perpa İlan Panosu

İş arıyorsanız, Perpa’da HER İŞ MEVCUT. Özellikle, elektrik elektronik, makine hırdavat, Güvenlik Sistemleri, depo elemanı, şoför, sekreter, satış temsilcisi vb.

Grafik Matbaa Reklam Web Tasarım Elemanı
Kalite Kontrol Sorumlusu USB Etiket
Grafik Bölümü Yöneticisi USB Etiket
Grafiker Aranıyor USB Etiket Esenyurt
Etiket Sarım Ustası USB Etiket Esenyurt
Tahta Kesim Ustası USB Etiket
Flekso Baskı Ustası Aranıyor USB Etiket
Serigrafi Baskı Operatörü USB Etiket
Bilgisayar Bilişim Yazılım Elemanları
Elektrik elektronik elemanları
Güvenlik Sistemleri Elemanı
Satış Temsilcisi Pazarlama Elemanları Perpa
Depo Elemanı Depo Sorumlusu Sevkiyat Elemanı
Sekreter
Çeşitli Eleman
Lokanta restaurant elemanları
Perpa Stajyer Çırak

En Yeni iş ilanları

Perpa Ticaret Merkezi 40.000 metrekare üzerine kurulmuş 14 kat toplamda 660.000 metrekare kapalı alanda 4750 dükkan, 10.000 civarında şirket ile Elektrik, Elektronik, Makina, Hırdavat, Güvenlik sektörlerinde Dünya lideri.
Perpa İş İlanları

İş arıyorsanız, Perpa’da HER İŞ MEVCUT. özellikle, elektrik elektronik, makina hırdavat, Güvenlik Sistemleri, depo elemanı, şoför, sekreter, satış temsilcisi vb.

Perpa iş ilanları

Perpa iş ilanları

Perpa iş ilanları

İş Arıyorsanız

Nerdeyse, aradığınız her iş Perpa’da mevcuttur. Perpa iş ilanlarını güncel olarak takip ediniz. Hayalini kurduğunuz iş mutlaka burada, Perpa Ticaret Merkezi’nde karşınıza çıkacaktır…

Perpa iş ilanlarını takip etmenin en kolay yolu, facebook sayfamızı beğenmenizdir… Beğendiğinizde her ilan güncellemesi size anında ulaşacaktır. Ayrıca internet sayfamızı güncel olarak takip edebilirsiniz.

Eleman Arıyorsanız

Eleman bulmanın en kolay ve en ucuz yolu Perpa Ticaret Merkezi A Blok Perpa iş ilanları panosu na reklam vermektir. Panolara ilan verdiğiniz gün, ilanınız Perpa sitelerinde yayınlanır ve anında binlerce iş arayana ulaşırsınız. Çünkü iş arayanlar güncel olarak Perpa iş ilanları’nı takip ediyorlar..

Perpa ilan panolarına çok düşük bir ücret karşılığında iş ilanı verebiliyorsunuz.  A4 boyutunda bir ilan haftalık sadece 15 TL:

Perpa iş ilanları
Perpa iş ilanları sayfası size aradığınız işi bulur.

PERPA TİCARET MERKEZİ ULAŞIM

Şehrin göbeğinde, merkeze 5 dakika mesafede, tüm şehir içi ve çevre yollarının yanından geçtiği bir ticaret merkezi. Bu konumuyla Dünya’da tek.

Metrobüs ile İstanbulu’n her iki ucundan en fazla yarım saat içinde Perpa’ya ulaşırsınız. Peki hangi durakta ineceğim derseniz, tabii ki Perpa durağı. Kartal, Kadıköy yönünden ya da Beylikdüzü, Avcılar yönünden Metrobüs ile Perpa’ya ulaşmak çok kolay.

Perpa, E-5’’e 100, E-6’ya 400 metre mesafede, İstanbul’un bu iki çevre yolunu kullanarak Perpa’ya kolayca ulaşabilirsiniz.

Eminönü yönünden, EM1 ve EM2 numaralı otobüsler ile doğrudan Perpa’ya gelebilirsiniz. Ayrıca Taksim, Beşiktaş, Levent, Bakırköy, Avcılar, İkitelli vb. yerlerden yüzlerce otobüs doğrudan Perpa’dan geçer.

Perpa’ya geldiğinizde işiniz bittikten sonra İstanbul’un her yönüne 24 saat hizmet veren Perpa Taksi Durağımız mevcuttur.

İstanbulun en önemli fuarlarına Perpa’dan E-5, E-6 ve metrobüsü kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Dünya’nın en büyük metropollerinden İstanbul’un tam merkezinde.