Unilens Ajans 3D Lenticular Baskı Mercekli Işıklı illüzyon

Unilens Ajans 3D Lenticular Baskı

Unilens Ajans

Unilens Ajans 3D Lenticular Baskı Mercekli Işıklı illüzyon Ürünleri

Unilens Ajans 3D Ajans ve Matbaacılık; Ürettiği Lenticular, Mercekli ve Işıklı illüzyon ürünleri ile ilklere imza atmış bir kuruluşdur. 3D Lenticular ürünlerinde; Sadece Türkiye’de değil Avrupa’yada örnek bir firma olmuştur. Gerek iş ortakları gerekse iş geliştirme ve pazarlama ekibiyle pek çok sektörün nabzını tutmakla kalmayıp, firmaları avrupanın dört bir yanında yüzlerce kuruluşla buluşturmaktadır.

3D Lenticular Baskı

Ürün yelpazesini sürekli genişleten, 80’e yakın uygulama alanlarıyla sektörlerin bütün ihtiyacını karşılamaktadır. Yüksek kalite ve yüksek müşteri memnuniyeti birinci felsefemizdir. Unilens farklı malzeme ve baskı teknikleri uygulamakla var olan kaliteyi korumak ve daha üst seviyeye çıkarmak için araştırmalarına çok önem vermektedir.

Kendini sürekli yenileyen, yelpazesini sürekli genişleten, yaptığı üretimlerle kısa sürede sektöre kanıtlayan bir firmadır. Müşteri Memnuniyeti ve Çalışan Memnuniyeti kavramlarını paralel olarak kabul eden Unilens, bu çerçevede doğru iş yapma biçimini en büyük sermaye olarak kabul etmektedir

ADRES

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:11 No:1676 Okmeydanı – Şişli / İstanbul

TELEFON

+90 212 549 52 39

+90 212 222 11 16

+90 532 168 22 98

unilens@unilensajans.com

Lenticular Baskı

REKLAM AJANSLARI

PERPA MATBAALAR

PERPA FİRMALARI

BASKILI POŞET

AMBALAJ FİRMALARI

PERPA FACEBOOK

PERPA TİCARET MERKEZİ

PERPA İLETİŞİM

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın