Logo Otomasyon Kaim, Siemens, Schneider, Philips

Logo Otomasyon

Logo Otomasyon Perpa

Logo Otomasyon

Logo Otomasyon Perpa

Logo Otomasyon Kaim, Siemens, Schneider, Philips E27, GU5.3, GU10, E14 Duy, Osram, General, Mutlusan PC veya PLC tabanlı endüstriyel sistemler üretim, tasarım, satış, servis

1998 yılından itibaren 21 yıldır değişmeyen çizgimiz, sürekli gelişen bakış açısı ve 1992’den gelen bilgi birikimi ile siz değerli müşterilerimize Mikroelektronik, Endüstriyel Elektronik, Kontrol ve Kumanda, PC veya PLC tabanlı endüstriyel sistemler alanlarında üretim, tasarım, satış, servis ve mühendislik hizmetleri sunmaktayız.

Global rekabetin en önemli ayağı hiç şüphesiz ki verimli çalışmaktır. Ancak verimlilik her firmanın istediği , rastlantısal olmayan ve elde edilmesi güç olan bir özelliktir.

Logo Otomasyon Perpa

Logo Otomasyon

Bu yüzden sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile çalıştığı firmaların en yüksek prodüktivite seviyesine ulaşmasını ve müşterilerinin ihtiyaçlarını en ekonomik şekilde karşılamayı hedefleyen bir kuruluşuz.

Felsefemiz, kendi alanımızda kazandığımız tüm teknolojik bilgi ve birikimi, her türlü Elektronik ve Otomasyon Sistemlerine uyarlayarak katma değer üretebilmektir. Bu amaca ulaşabilmek için AR-GE çalışmalarından, satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamalarda, aynı amaca yönelik olarak çalışmaktayız.

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 8 No: 931 Şişli – İstanbul

Mutlusan Elektrik Kablo Kanalları

Philips Ampul Grubu Ürünler

Dünyanın en iyi, en kaliteli ampullerini Philips üretir. Philips’in, her teknoloji ve ortama göre ampul çeşitleri mevcuttur. Eviniz, ofisiniz ve daha fazlası için LED, halojen ve floresan ampuller. Philips Ampullerin, Ffarklı şekilleri, duy seçenekleri ve çeşitli tarzları ile geniş bir ürün yelpazesi vardır.

Evinizde ideal atmosferi oluşturmak, çalışma alanınızı canlandırmak, renklerin ambiyansı nasıl değiştirdiğinizi görmek, dekorununuzu tamamlamak için ya da enerji tasarrufu yaparak elektrik faturasını azaltmak isterseniz, her ihtiyacınıza uygun bir ampul Philips’te mevcut.

Faks: +90 212 210 98 76

E-mail: info@logootomasyon.com

Web: www.logootomasyon.com

ELEKTRİK MALZEMELERİ

ELEKTRONİK OTOMASYON

GÜÇ ELEKTRONİĞİ

ELEKTRİK ELEKTRONİK FİRMALARI

PERPA FİRMALARI

PERPA TİCARET MERKEZİ

PERPA FACEBOOK

PERPA İLETİŞİM

1 cevap

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yücel KAYAR / Logo Otomasyon […]

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın