Erzak Saklama Kabı 3 lü Set 1,2 lt, 1,7 lt, 1,7 lt

Erzak Saklama kabı

Erzak Saklama Kabı 3 lü Set 1,2 lt, 1,7 lt, 1,7 lt

Erzak Saklama kabı

Erzak Saklama Kabı 3 lü Set

Erzak Saklama Kabı 3 lü Set 1 Adet 1,2 lt, 1 Adet 1,7 lt, 1 Adet 4 lt, Sağlık Belgeli Plastik, kuru fasulye, nohut, pirinç, bulgur saklanması için uygundur

Plastik

Sağlık Belgeli

1 Adet 1,2 lt

1 Adet 1,7 lt

1 Adet 1,7 lt

Kapak renkleri: Mavi, Sarı, Mor, Pembe

Erzak Saklama Kabı 3 lü Set 1,2 lt, 1,7 lt, 1,7 lt

Bee Home erzak saklama kabı, mutfağınızda ürünlerin uzun süre tazeliğini koruması için üretilmiştir. Bee Home erzak saklama kapları kapaklı sistemdir. Kapaklarında bulunan silikon conta, hava akımı durdurulur. Hava ile teması tamamen kesilen gıda malzemesinin kimyasal değişime uğraması önlenir.

Özellikle, baklagiller, kuru fasulye, nohut, pirinç, bulgur vb. ürünleri saklanması için uygundur. Oksijen ile teması kesilen ürünlerde, böceklenme, küflenme gibi sorunlar oluşmaz

Sevkiyat

Sipariş onayı mailinizin e-posta adresinize gönderilmesiyle birlikte, ürünler anlaşmalı olduğumuz nakliye firmasına verilir.

Teslimat

Ürünler anlaşmalı olduğumuz Kargo nakliye firması ile belirttiğiniz adrese teslim edilecektir.Firmamız tarafından nakliye firmasına teslimat süresi, sipariş onayı mailinin gönderilmesinden sonra en geç 7 (yedi) iş günüdür. Ürünler, nakliye şirketlerinin adres teslimatı yapmadığı bölgelere telefon ihbarlı olarak gönderilir. Nakliye Şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerinde yanlışlık ya da eksiklik olduğu hallerde veya bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde gecikmeler yaşanabilir. Ürün, tüketiciden başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecekse,teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık veya tüketicinin yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo/nakliye bedellerinden firmamız sorumlu tutulamaz. Teslimat problemleri yaşanmaması için sevkiyat bilgilerini/adres bilgilerinizi tam ve eksiksiz şekilde doldurmanız ve teslimat yapılacak adreste bulunmanız oldukça önemlidir.

Zarar görmüş paket durumunda ne yapılmalı?

Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak ilgili kargo/nakliye firması yetkilisine tutanak tutturulmalıdır.Eğer nakliye firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, tüketici paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkına sahiptir. Paket tüketici tarafından teslim alındıktan sonra nakliye firması görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın tüketicide kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda müşteri hizmetlerimize bildirilmelidir. Müşteri hizmetlerimiz, sorunun çözülmesi için hemen harekete geçecektir.

 

Karin Home İletişim

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 13 No: 2326 Şişli İstanbul

0530 922 80 10

0530 955 80 10

info@karinlimited.com

www.hepsivitrinde.com

instagram: hepsivitrinde

KARİN HOME

ZÜCCACİYE FİRMALARI

ENDÜSTRİYEL MUTFAK MALZEMELERİ

PERPA FİRMALARI

PERPA FACEBOOK

PERPA TİCARET MERKEZİ

PERPA İLETİŞİM

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın