Yeniad Hasan Sezgin Ziyareti Yeni Bir Dünya Derneği

Yeniad Hasan Sezgin Ziyareti

YENİAD – Yeni Bir Dünya Sanayici ve İş Adamları Derneği Yöneticiliğimiz de Başkanımız Hasan SEZGİN’i ziyaret ettiler.

Yeniad Hasan Sezgin Ziyareti

YENİAD – Yeni Bir Dünya Sanayici ve İş Adamları Derneği Genel Başkan ; Selman ESMERER, Genel Başkan Vekili Sadrettin KARADUMAN, Genel Başkan Yrd. Muzaffer SERENLİ, Genel Başkan Yrd. Osman UĞUR ve Genel Sekreter Mikail POLAT  Yöneticiliğimizde Başkanımız Hasan SEZGİN’i  ziyaret ettiler.

 

Yeniad Hasan Sezgin Ziyareti

Yeniad Hasan Sezgin Ziyareti

YENİAD – Yeni Bir Dünya Sanayici ve İş Adamları Derneği

Yeni Bir Dünya Sanayici ve İşadamları Derneği (YENİAD), Adil Düzen’e inanan işadamlarının kurdukları bir sivil toplum kuruluşudur. Merkezi İstanbul’da bulunan dernek, yurtiçi ve yurtdışı temsilcilik çalışmalarını sürdürmektedir. YENİAD, Adil Düzen idealiyle çıktığı yolda, sosyal hayatta adil gelir dağılımını, refahın, huzurun, barışın, hakkın, özgürlüğün, saadetin ve güvenin tesis edilebilmesi için çalışan; faziletli bir toplumsal yapısının oluşmasına katkı sağlamayı amaçlayan bağımsız bir dernektir.

Misyon

Yeni Bir Dünya Sanayici ve İşadamları Derneği (YENİAD), medeniyetimizin oluşturduğu sosyal değerlerin ve ticari ilkelerin; fikir, inanç ve girişim özgürlüklerinin hâkim olduğu, adalete dayanan, zengin ve fakir arasında uçurumların olmadığı, üretim merkezli, adil gelir dağılımının topluma yayıldığı; refaha dayalı, sermaye tekelleşmesinin ve haksız rekabetin olmadığı Adil Düzen’i amaçlar.

Yeni Bir Dünya Sanayici ve İşadamları Derneği (YENİAD), ülke ekonomisini kalkındırmak, üretim ve yatırım seferberliği için sanayici, meslek, bilim ve işadamlarını bir araya getirerek, sinerji oluşturmayı ve teşvik etmeyi gaye edinir.

Üyelerinin sosyal ve ticari ilişkilerini geliştirmeyi, uluslararası faaliyetlerde bulunmayı, ortak çalışmalar yapmayı ve yardımlaşmayı amaçlar.

YENİAD, araştırmalar yaparak kamu yararına, raporlar hazırlamak, elde ettiği tespit ve bilgileri kamuoyuna duyurarak, inandığı değerler doğrultusunda pozitif bir dönüşüm sağlamayı hedefler.

Vizyon

Yeni Bir Dünya Sanayici ve İşadamları Derneği (YENİAD), yeniden büyük Türkiye ve yeni bir dünya vizyonuyla yola çıkmıştır. Heyecanını kaybetmeyen, davasına gönülden inanan ve bu uğurda azimle çalışmayı gaye edinen YENİAD; asaletle ve vakarla Hakkı Üstün Tutan Milli Bir Duruş’a sahiptir.

PERPA HABERLERİ    

PERPA TİCARET MERKEZİ

YENİAD

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın